Жироспалювач MuscleTech - Hydroxycut hardcore Next Gen - 100 капс

Жироспалювач MuscleTech - Hydroxycut hardcore Next Gen - 100 капс
Наявність: В наявності
520грн 570грн

Опис

Hydroxycut Next Gen - один з найсильніших термогенних спалювачів жиру, призначений для підтримки зниження жирових відкладень. Hydroxycut NEXT GEN заснований на термогенез, що призводить до максимальної ефективності. Рекомендується для кращих професіоналів в області бодібілдингу. У препараті використовуються науково розроблені багатоплатформні технології для стимулювання ферментативних реакцій в термогенезом. Іншими словами, цей унікальний продукт для бодібілдингу включає в себе 5-фазний процес.

Hydroxycut Next Gen і його переваги:

  • науково перевірений
  • забезпечує ультра-посилений термогенез
  • додатковий спалювач жиру
  • збільшує фокус

Як приймати: індивідуальна переносимість продукту змінюється. Перед збільшенням дози переконайтеся, що поточна доза забезпечує вам комфорт. Застосовувати 30-60 хвилин до двох найбільших страв в день (наприклад, сніданок і обід).

Не перевищуйте 4 капсули протягом 24 годин. Уникайте перекусів і випивки 10 склянок води в день. Не використовуйте протягом 5 годин перед сном. Для досягнення найкращих результатів використовуйте 60 днів в поєднанні з дієтою і навчанням. Не використовуйте більше 8 тижнів. Прочитайте всю брошуру перед використанням і дотримуйтесь інструкцій.

Специфікація

Жироспалювач MuscleTech - Hydroxycut hardcore Next Gen - 100 капс
Модель: Жироспалювачі
Виробник MuscleTech
Характеристики
Розфасовка Капсули

Відгуки


Написати відгук