Жироспалювач Nutrex Lipo-6 Black - 120 капс (Код 1128)

Жироспалювач Nutrex Lipo-6 Black - 120 капс
Наявність: В наявності
930грн

Опис

LIPO 6 BLACK - найбільш продаваний жироспалювач на світовому ринку. Основою для успіху є, звичайно ж, модифікована дієта, регулярні тренування і якісна добавка для зниження жирових відкладень, яка є NUTREX LIPO 6 BLACK. Він підходить для всіх, тому що доза активної речовини також встановлена для менш активних спортсменів. Завдяки технології рідких капсул, він забезпечує відмінну абсорбцію і дуже швидкі результати в зниженні жирових відкладень.

Lipo 6 Black від Nutrex був розроблений після того, як була відзначена перша Nutrex Lipo 6 Lip Furnace. Lipo 6 Black відрізняється від оригінального продукту в 2 рази більше активними інгредієнтами, які він містить. Покращена формула, яка працює швидше і, звичайно ж, спалює ще швидше. Він підходить для всіх, хто хоче швидко і ефективно схуднути. Звичайно, модифікована дієта і тренування також важливі для більш швидких ефектів і підвищення ефективності. Він заснований на базі кофеїну.

Для кого призначений LIPO 6?

Ця харчова добавка ідеально підходить як для чоловіків, так і для жінок. Особливо для тих, хто хоче нарешті перемогти в боротьбі з жиром.

Основні переваги LIPO 6 BLACK:

  • технологія рідкої капсули для кращого поглинання
  • він забезпечує швидке і ефективне спалювання жирів
  • контролює апетит
  • прискорює обмін речовин
  • ефективно працює в проблемних частинах, як у жінок, так і у чоловіків
  • створює сильний термогенез, який призводить до повної втрати жиру
  • 2x посилений тіронін
 

Як вживати: рекомендуємо приймати 2 рази на день. 1 порція = 3 таблетки. Найкраще приймати 3 таблетки за 30 хвилин до сніданку, і 3 таблетки між прийомами їжі на порожній шлунок. Не перевищуйте кількість прийомів! Максимум 6 таблеток на добу. Не приймайте менш ніж за 5 годин до сну. Є одним з найсильніших жироспалювачів.

 

Специфікація

Жироспалювач Nutrex Lipo-6 Black - 120 капс
Модель: Жироспалювачі
Виробник Nutrex Research
Характеристики
Розфасовка Капсули

Відгуки


Написати відгук