Жироспалювач Cloma Pharma Methyldrene 25 - 100 капс (Код 1132)

Жироспалювач Cloma Pharma Methyldrene 25 - 100 капс
Наявність: Немає в наявності
585грн

Опис

Cloma Pharma Methyldrene ECA - один з найсильніших спалювачів жиру на ринку добавок для спортсменів. Він містить тільки синергетически активні інгредієнти, ефективність яких підтверджена багатьма науковими дослідженнями. Потужна доза запатентованої суміші «ECA» робить його одним з лідерів цього типу продуктів.

ECA (ефедрин, кофеїн, аспірин) - це легендарне поєднання інгредієнтів, які використовуються для максимальної втрати жиру. Це сильний термогенним агент, що складається з ефедрину, кофеїну і ацетилсаліцилової кислоти. Ефективність ECA по зниженню ваги незаперечна і доведена великою кількістю клінічних випробувань, а також багаторічним досвідом користувачів і спортсменів.
 
Cloma Pharma Methyldrene ECA - надзвичайно ефективне спалювання жиру, яке діє за різними метаболічним шляхам. Препарат призначений тільки для просунутих користувачів і спортсменів з-за найсильнішого складу інгредієнтів на ринку.

Склад на порцію (1 капс):

Як вживати: рекомендуємо приймати поступово. На початку приймайте 1 капсулу щоб оцінити переносимість добавки Потім поступово підвищуйте дозування до 2-3 капсул за один прийом. Приймайте в тренувальні дні 1 порцію за 40 хвилин до тренування, разом з прийомом їжі. При початок прийому добавки пийте більше води. Не приймайте на добу більше ніж 3 капсули.

 

Специфікація

Жироспалювач Cloma Pharma Methyldrene 25 - 100 капс
Модель: Жироспалювачі
Виробник Cloma Pharma
Характеристики
Розфасовка Капсули

Відгуки


Написати відгук