Жироспалювач Cloma Pharma - Black Spider 25 - 100 капс (Код 1123)

Жироспалювач Cloma Pharma - Black Spider 25 - 100 капс
Наявність: Немає в наявності
585грн

Опис

Black Spider від CLOMA PHARMA - найсильніший спалювач жиру серед всіх продуктів цієї марки. За словами виробника: «Якщо Black Spider не допомагає, то нічого не допоможе». Через безліч інгредієнтів з доведеним ефектом це досить розумне твердження.
 
Цей препарат містить численні інгредієнти у вигляді рослинних екстрактів, які характеризуються про-оздоровчою діяльністю та є джерелом вітамінів. Це безпечне поєднання всіх інгредієнтів дозволяє вам трансформувати ваше тіло і поліпшити загальний стан здоров'я.
 
Black Spider з вихідної сумішшю ECA забезпечує споживачеві швидку втрату ваги. Рекомендується для всіх, хто втомився використовувати неефективні засоби, обіцяючі великі результати і тим, хто поспішає отримати цифру мрії. Препарат містить багатий набір інгредієнтів, які спрямовані не тільки на схуднення, а й на підвищення рівня енергії, так що тренування стають більш легкими та ефективними.
 
Склад на порцію (1 капс):
 

 

Як вживати: рекомендуємо приймати 3 рази на день. Приймайте 1 капсулу з сніданком, обідом і вечерею. При вживанні добавки пийте побільше води. 

Специфікація

Жироспалювач Cloma Pharma - Black Spider 25 - 100 капс
Модель: Жироспалювачі
Виробник Cloma Pharma
Характеристики
Розфасовка Капсули

Відгуки


Написати відгук