Жироспалювач Cloma Pharma Asia Black - 100 капс (Код 1476)

Жироспалювач Cloma Pharma Asia Black - 100 капс
Наявність: Немає в наявності
585грн

Опис

Asia Black від CLOMA PHARMA - першокласний препарат для тих споживачів, які знають, чого хочуть від добавок для зниження ваги. Основними компонентами є тирозин, кофеїн, екстракт кори білої верба як джерело натурального аспірину і екстракт кори Йохимбе, який містить йохимбин. У складі 19 складових, які працюють, як єдине ціле і є ключем до ефективного зниження ваги.
 
Asia Black стане ідеальним, коли звичайні методи зазнають невдачі і допоможе вам позбавитися від останніх зайвих кілограмів жиру. Препарат, адресований людям, які хочуть отримати найшвидші результати, і тим, хто думає про те, щоб зробити останній розріз на шляху до бажаного силуету.
 
Зниження ваги не є єдиним перевагою вживання Asia Black. Він ефективно знижує апетит і зменшує відчуття голоду. Завдяки вмісту високоякісних стимуляторів ви можете відчути прилив енергії і, завдяки цьому, готовність і мотивацію для досягнення ваших цілей.
 
Склад на порцію (1 капс):
Як вживати: рекомендуємо приймати максимум 3 рази в день. Найкраще починати приймати поступово по 1 капсулі за один прийом. Приймайте разом з їжею, тобто з сніданком, обідом і вечерею. Пийте побільше води в день. Максимальна кількість прийомів 3 рази і максимальна кількість капсул за один прийом = 3капс.

Специфікація

Жироспалювач Cloma Pharma Asia Black - 100 капс
Модель: Жироспалювачі
Виробник Cloma Pharma
Характеристики
Розфасовка Капсули

Відгуки


Написати відгук