Ашваганда Allnutrition Ashwagandha 300mg + Guarana - 30 капс

Ашваганда Allnutrition Ashwagandha 300mg + Guarana - 30 капс
Наявність: Під замовлення
130грн

Опис

ASHWAGANDHA + GUARANA - продукт, що містить екстракт гуарани, стандартизований до 10% кофеїну і індійського екстракту кореня женьшеню (зола Ашваганда). Регулярне використання продукту може справити позитивний вплив на самопочуття. ASHWAGANDHA використовується протягом століть в медицині. Його властивості і важливість для індійської медицини прирівнюються до женьшеню в китайській медицині, звідси і назва індійського женьшеню. Рослина має адаптогенні властивості через вміст речовин з фармакологічною дією. Ця речовина являє собою вітаноліди, які також володіють антибактеріальними і протираковими властивостями. У корені адаптогенні речовини являють собою з'єднання з групи глікоціанатолідов - вітанозідов і сітоіндозідов. Завдяки йому індійський женьшень володіє антистресовими і антидепресантами.
  • ПІДВИЩУЄ ОПІР СТРЕСУ
  • ПОЛІПШЕННЯ НАСТРОЮ
  • ЗМЕНШУЄ РІВЕНЬ КОРТИЗОЛУ
  • ПІДТРИМКА ПАМ'ЯТІ І КОНЦЕНТРАЦІЇ
  • ДУЖЕ СИЛЬНИЙ АДАПТОГЕН
У медицині ашвагандха вважається зміцнює речовиною, яке підвищує життєздатність і покращує роботу розуму. Підвищує ефективність тіла з інтенсивними зусиллями, тому рекомендується для спортсменів.
 
Як женьшень, вона покращує фізичний і психічний стан, підвищує концентрацію і підтримує пам'ять, допомагає боротися зі стресом і послаблювати тіло. Антистресову і стимулюючу дію на спаровування і запам'ятовування процесів, ймовірно, пов'язано з глікозамінонолідамі, що містяться в корені рослини.
 
Може захистити печінку від пошкодження від токсичних сполук. Саме тому сучасна фітотерапія рекомендує використовувати її в умовах надмірного впливу організму на важкі метали. Згідно з дослідженням, ефект індійського женьшеню аналогічний ефекту силімарину - речовини, яке захищає клітини печінки від впливу токсичних сполук. Крім того, завдяки активним речовинам з кореня вітаміну, він також захищає від стресових виразок шлунка.
 
Антідепресантні властивості речовин, що містяться в індійському женьшені, призводять до аналогічних ефектів, як іміпрамін (антидепресант). Крім того, використання ASHWAGANDHY може справити позитивний вплив на людей, які борються з психічними захворюваннями. Було науково доведено, що регулярне використання індійського женьшеню має позитивні наслідки і може поліпшити здоров'я при таких захворюваннях, як шизофренія. Ще одна перевага, яке слід зазначити, - поліпшення когнітивних функцій у людей з біполярним розладом (біполярні розлади). Крім того, ASHWAGANDHA допомагає в ситуаціях тривоги і неврозів.
 
ASHWAGANDHA здійснює нейропротекторну і протизапальну дію. Підтримує захист від пошкодження хряща при остеоартриті. Допомагає зміцнити м'язову силу, зменшує ознаки втоми, що призводить до інтенсивності фізичної активності.
 
Гуарана - рослина, що виростає в Південній Америці. Її насіння діють як стимулятори, переносять фізичну і розумову втому, збільшують здатність концентруватися і запам'ятовувати. Його ефект можна порівняти з кавою, однак, кофеїн, що міститься в гуарані, більш повільно вивільняється. Крім того, гуарана має антиоксидантні і антибактеріальними ефектами.
 
Ashwagandha + Guarana - це приголомшливий препарат, який націлений на фізично активних людей, спортсменів і всіх, хто потребує безпечні джерела енергії.
 
 
Як приймати: 1 капсула в день з 250 мл води. Найкраще використовувати з їжею.

Специфікація

Ашваганда Allnutrition Ashwagandha 300mg + Guarana - 30 капс
Модель: Здоров'я
Виробник ALLNUTRITION

Відгуки


Написати відгук