Протеїн Syntrax Whey Shake - 2270 г (Код 1349)

Протеїн Syntrax Whey Shake - 2270 г
Наявність: В наявності
995грн 1 050грн

Опис

Syntrax Whey Shake - джерело чистого білка, корисний концентрат сироваткових білків.
SYNTRAX - відомий виробник протеїнових добавок. Syntrax Whey містить тільки концентрат сироваткового протеїну PROMINA TM - найчистіший, самий корисний, з кращим смаком, добре розчинний і очищений.
 
Що таке PROMINA TM?
Це найдосконаліша форма WPC (сироватковий концентрат). Це досягається за допомогою надзвичайно складного виробничого процесу, в якому отримують все найбільш цінні фракції сироватки. Кінцевий продукт так званого PROMINA TM, має білий колір і дуже ніжну консистенцію. Звертаючи увагу на той факт, що він не має кольору або будь-якого виразного смаку, він є ідеальною білкової основою для ідеальної і різноманітної системи смаків.
Він має широкий амінокислотний профіль з високою біологічною цінністю, багатий альфа-лактальбуміну, який знижує стрес, запобігає раковим і серцеві захворювання, лактоферин, тобто відмінно засвоюється залізом і лактопероксідаза, бореться з бактеріями.
 
Переваги Syntrax Whey Shake:
  • дуже хороша розчинність
  • високий вміст глютамина і BCAA
  • 100% сироватковий білок (анаболічні і антикатаболические білки)
  • дивовижний смак навіть в поєднанні з водою

Як вживати: рекомендується по 1-3 порції - в тренувальні дні (одна після сніданку і одна - в 45-хвилинний проміжок після тренування і ще одну на ніч) і мінімум 1-2 порцію - в НЕ тренувальні дні коли можливо. 1 порція = 1 мірна ложка. Кожна порція змішується з 250-300 мл води або знежиреного молока або соком.

Специфікація

Протеїн Syntrax Whey Shake - 2270 г
Модель: Протеїни
Виробник Syntrax
Вага 2,270.00г
Характеристики
Тип продукту Сивороточний

Відгуки


Написати відгук