Передтренувальний комплекс MusclePharm Assault Sport - 333 г

Передтренувальний комплекс MusclePharm Assault Sport - 333 г
Наявність: Немає в наявності
525грн

Опис

  • Підвищена міцність і м'язова сила
  • Затримує м'язову втому, бореться з деградацією м'язів
  • Немає складових сумішей

Assault Sport Energy + Strength переопределяет категорію продуктів для тренування за рахунок підвищеної уваги до забезпечення спортсменів силою і кращою продуктивністю. За допомогою креатину моногідрат Assault Sport доповнює зв'язування фосфатів, яке втрачається під час інтенсивних вправ і відновлює те, що було АТФ, щоб підживлювати і підживлювати ваші м'язи і дозволяти підтримувати м'язову силу і збільшувати загальні енергетичні витрати.

Крім того, моногідрат креатину пов'язує надлишок води в м'язових клітинах, тому вони зволожуються, харчуються і повні. Разом з моногідратом креатину присутні бета-аланін і зневоднений бетаїн. Бета-аланін являє собою молочнокислий буфер, який утворюється при інтенсивних фізичних навантаженнях. Зменшуючи це, ваше тіло може подолати м'язову втому і подовжити вашу тренування.

Бетаїн безводний може підтримувати синтез білка, Assault Sport Energy + Strength також містить м'язове масло у вигляді L-гліцину, амінокислоти і попередника креатину, який бореться з деградацією м'язів, підвищуючи природний запас креатину в організмі, допомагаючи доставляти м'язову глюкозу і L-таурин. в якості регулятора електроліту для забезпечення необхідної кількості електролітів в м'язах.

Нарешті, є суміш енергії та концентрації у вигляді безводного кофеїну або стимулу для центральної нервової системи, який зменшує сонливість і відновлює психічну пильність, а також ацетил L-карнітин, карнітин, який переносить довголанцюгові жирні кислоти в мітіхондрії де вони перетворюються в енергію, яка також містить ацетильную групу, яка сприяє виробництву нейротрансмітерів - ацетилхоліну - для поліпшення концентрації, яскравості розуму і зв'язку між розумом і м'язами.

Специфікація

Передтренувальний комплекс MusclePharm Assault Sport - 333 г
Модель: Передтренувальні комплекси
Виробник MusclePharm
Вага 333.00г
Характеристики
Розфасовка Порошок

Відгуки


Написати відгук