Глютамін SFD Glutamine - 500 г

Глютамін SFD Glutamine - 500 г
Наявність: Немає в наявності
280грн 300грн

Опис

SFD Glutamine - це відмінне джерело Л-глютаміна, який є однією з основних амінокислот в м'язах. Глютамін є хімічною сполукою, що належать до групи ендогенних амінокислот. Переважна більшість глютаміна, до 70%, синтезується в організмі, перш за все в скелетних м'язах, з глутамінової кислоти і аміаку. Тільки 30% глютаміна надходить в організм з їжею. Глютамін також необхідний в синтезі глутатіону - потужного внутрікорпорального антиоксиданту.
 
SFD Glutamine як добавки ефективно заповнює його недоліки, викликані інтенсивної силовим тренуванням. Це призводить до збільшення синтезу білка, що призводить до збільшення м'язової маси і сили. Л-глютамін значно прискорює процеси регенерації, підвищує імунітет організму і покращує концентрацію і швидкість реакції. Також грає ключову роль в запобіганні станів втоми (полегшення його симптомів) і перетренованості - зменшує рівень молочної кислоти.
 
Склад на порцію (5 г):
  • Л-глютамін 4750 мг
  • Таурину 250 мг
Як приймати:
 
тренувальні дні: одна порція вранці після пробудження. Одна доза безпосередньо після тренінгу. Дні без тренувань: одна порція вранці після пробудження. Одна порція перед сном. Одна порція - це 5 г продукту, розчиненого в 300 мл води або соку.

Специфікація

Глютамін SFD Glutamine - 500 г
Модель: Глютамін
Виробник SFD Nutrition
Вага 500.00г
Характеристики
Розфасовка Порошок

Відгуки


Написати відгук