Гейнер MuscleTech MASS-TECH Performance Series - 3200 г (Код 1065)

Гейнер MuscleTech MASS-TECH Performance Series - 3200 г
Наявність: Немає в наявності
1 310грн 1 385грн

Опис

MuscleTech Mass-Tech - унікальна добавка після тренування, яка доповнює дієту усіма необхідними інгредієнтами, що збільшують вагу тіла. Гейнер містить білки і вуглеводи, комплекс вітамінів і мінералів і спеціально підібрану суміш інгредієнтів. Білки є важливими інгредієнтами, які створюють суху масу тіла і м'язів. Якщо спортсмен не забезпечує правильне кількість білка в раціоні, наслідки силового тренування будуть незмірно для зусиль. Білок є дуже важливим компонентом здорового харчування, тому що він є джерелом амінокислот, які будують все м'язові клітини. Вуглеводи в свою чергу є джерелом енергії для організму.
 
Щоб мати можливість тренуватися і займатися інтенсивної фізичної активністю, необхідно забезпечити досить велику кількість вуглеводів. Слід також пам'ятати, що під час фізичних вправ організм спалює багато калорій з вуглеводів. Доповнюючи свої втрати і зберегти стан енергетичного балансу (так званий гомеостаз), спортсмен повинен споживати достатню частину енергії, тобто вуглеводів, адекватну прикладеним зусиллям.
 
MuscleTech Mass-Tech - це добавка, спеціально створена для того, щоб після тренування ви могли надати всі ці цінні інгредієнти для свого тіла! В результаті це хороший спосіб доповнити дієту мікро- і макроелементами.

Склад на порцію (255 гр.):

Як вживати: Не використовуйте сік або інші солодкі сиропи. Рекомендується по 1 (3 мірних ложок) порції, 2-3 рази на день, змішуючи з 450 мл води. Рекомендуємо одну порцію вранці, перед тренуванням, і після тренування. В не тренувальні дні, випивати 2 порції на день у проміжках між прийомами їжі або можна після сніданку, і після обіду. Найкраще вранці і першу половину дня.

Специфікація

Гейнер MuscleTech MASS-TECH Performance Series - 3200 г
Модель: Гейнери
Виробник MuscleTech
Вага 3,200.00г
Характеристики
Тип продукту Високовуглеводні

Відгуки


Написати відгук