Амінокислоти Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder - 345 г (Код 1097)

Амінокислоти Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder - 345 г
Наявність: В наявності
645грн 695грн

Опис

Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder - чудова добавка проти катаболізму. Якщо ви хочете захистити свої м'язи від катаболізму під час тренування і бути впевнені в регенерації м'язів після тренування, то амінокислоти BCAA Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder є найбільш точним вибором, доступним на ринку.
 
Слід зазначити, що амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (BCAAs) можуть використовуватися як джерело енергії для роботи м'язів під час тривалого фізичного навантаження. І що ж тоді відбувається в нашому тілі? Ну, амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (BCAAs) в основному виділяються з скелетних м'язів, а їх вуглецеві скелети використовуються в якості палива. У той же час їх азотні залишки переробляються в іншу амінокислоту - аланін. Потім він транспортується в печінку, де він перетворюється в глюкозу, яка повертається назад в скелетні м'язи і може знову використовуватися в якості палива. Так званий. глюкозо-аланіновий цикл є механізмом підтримки гомеостазу, іншими словами, балансу, постійного рівня глюкози в крові.
 
Вони складають до 35-40% пулу м'язових білків, а після тренування в першу чергу приймаються печінкою з метою біосинтезу м'язового білка. Крім того, вони можуть бути джерелом енергії для роботи м'язів при дефіциті вуглеводів. В цьому випадку слід пам'ятати, що якість кондиціонера є основою ефекту. Не всі доступні поживні речовини цього типу відповідають цій вимозі і, отже, не повністю ефективні.

Як вживати: рекомендуємо приймати 2-3 рази на день. Рекомендуємо приймати перед тренуванням 1 порцію, можна під час і відразу після тренування. Запивайте 200-300 мл води або змішуйте.

Специфікація

Амінокислоти Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder - 345 г
Модель: BCAA
Виробник Optimum Nutrition
Вага 345.00г
Характеристики
Розфасовка Порошок

Відгуки


Написати відгук