Про нас


 
Шукаєте надійний інтернет магазин? Ваші пошуки завершені!
Інтернет магазин АТОМ – нам довіряють!
 
Ми пропонуємо Вам широкий вибір спортивного харчування, спортивного одягу та взуття за низькими цінами. Консультанти нашого магазину допоможуть Вам зробити правильний вибір та швидко оформити замовлення.
 
В інтернет - магазині спортивного харчування « atom.if.ua»  Ви можете не тільки купити спортивне харчування, але й ознайомитися з загальними відомостями про конкретні продукти, а також з їхнім складом та застосуванням. 
 
Спортивний інтернет - магазин «atom.if.ua» спеціалізується на продажі спортивного харчування та аксесуарів всесвітньо відомих виробників, таких як: BioTech, BSN, Dymatize Nutrition, MuscleTech, Optimum Nutrition, Scitec Nutrition, Ultimate Nutrition, Universal Nutrition та ін.
 
Самі якісні та сучасні спортивні добавки, спортивний одяг та взуття будуть доставлені по вашому адресу в будь яке місто в межах України. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір і подбаємо про те, щоб Ваше замовлення було доставлено в найкоротші терміни.
 
Магазин постійно розширює асортимент продукції, що надається, а також прагне надати своїм клієнтам і відвідувачам сайту максимум зручностей.
 
Виникли питання?
Ви можете поставити нам свої питання та поспілкуватися з нами за телефоном:
(099) 94 91 071
 
atom.if.ua - це в першу чергу Інтернет-магазин, тобто Ви можете вибрати товари, оформити замовлення і оплатити його, не відриваючись від свого комп'ютера.
 
Також чекаємо вас в нашому офісі по адресу:
м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 192, 2 поверх
 
Замовляйте в інтернеті безпечно!
atom.if.ua